Úvod    Kontakt    Mapa stránky                                                                                                                

  MERCI   CHEVAL

                                  Centrum koní a ľudí

 - Vitajte na stránkach nášho jazdeckého areálu - Vitajte na stránkach nášho jazdeckého areálu - Vitajte na stránkach nášho jazdeckého areálu -

 

2 % daň

NA PREDAJ

Novinky

Aktivity

Ponuka služieb

Cenník

Jazdecký klubÚspechy JK

Úspechy 2016

Úspechy 2015

Úspechy 2014Úspechy 2013

Úspechy 2012

Úspechy 2011

Úspechy 2010

Jazdecká škola

Naši jazdci

Naše kone

Fotogaléria

Videá

Kniha návštev

História

Návšteva okolia

 

   

Naše úspechy


  Rok 2015

 

LINDA KILÍKOVÁ

4. miesto - drezúra "Z1" Orava (Liberta)

1. miesto (deti) - drezúra "Z1" Orava (Liberta)

6. miesto - drezúra "Z-DUA" Orava (Liberta)

2. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Orava (Liberta)

5. miesto - drezúra "Z4" Krškany 1.kolo (Liberta)

2. miesto (deti) - drezúra "Z4" Krškany 1.kolo (Liberta)

9. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 1.kolo (Liberta)

3. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 1.kolo (Liberta)

1. miesto - drezúra "Z-DUB" Krškany 2.kolo (Liberta)

1. miesto (deti) - drezúra "Z-DUB" Krškany 2.kolo (Liberta)

5. miesto - drezúra "L-DD" Krškany 2.kolo (Liberta)

4. miesto - drezúra "Z1" Krškany 3.kolo (Liberta)

3. miesto (deti) - drezúra "Z1" Krškany 3.kolo (Liberta)

7. miesto - drezúra "L-DD" Krškany 3.kolo (Liberta)

3. miesto - Národný drezúrny pohár - deti (Liberta)

3. miesto - drezúra "Z" Challenge Motešice (Liberta)

 

SABINKA MARTINÁKOVÁ

2. miesto - drezúra "LS7" Krškany 1.kolo (Flamenco)

4. miesto - drezúra "S-JU" Krškany 1.kolo (Flamenco)

9. miesto - drezúra "S1" MSR Topoľčianky (Flamenco)

4. miesto - Lipican Cup "S1" Topoľčianky (Flamenco)

6. miesto - drezúra "S-JU" MSR Topoľčianky (Flamenco)

3. miesto - Lipican Cup "S-JU" Topoľčianky (Flamenco)

1. miesto - drezúra "LS7" Krškany 3.kolo (Flamenco)

1. miesto - Národný drezúrny pohár - starší juniori (Flamenco)

5. miesto - drezúra "S1" Kynek (Flamenco)

 

PETER POŠVANC

1. miesto - drezúra "ST Georg" Krškany 1. kolo (Enimo)

9. miesto - drezúra "IM1-kur" MSR Topoľčianky (Enimo)

4. miesto - drezúra "ST Georg" Krškany 2. kolo (Enimo)

2. miesto - drezúra "ST Georg" Krškany 3. kolo (Enimo)

3. miesto - Národný drezúrny pohár - seniori (Enimo)

3. miesto - drezúra "ST-Georg" Challenge Motešice (Enimo)

2. miesto - drezúra "ST" Kynek (Enimo)

 

KAMI KOPÁLOVÁ

6. miesto - drezúra "S-JU" Krškany 1.kolo (Thenesee)

5. miesto - drezúra "S-LP4" Krškany 2.kolo (Flamenco)

7. miesto - drezúra "S-LP4" Krškany 2.kolo (Thenesee)

3. miesto - drezúra "S-JU" Krškany 3.kolo (Flamenco)

6. miesto - drezúra "S-JU" Krškany 3.kolo (Thenesee)

1. miesto - Národný drezúrny pohár - mladí jazdci (Flamenco)

2. miesto - Národný drezúrny pohár - mladí jazdci (Thenesee)

2. miesto - drezúra "S" Challenge Motešice (Flamenco)

 

BARBORA SMREKOVÁ

4. miesto - drezúra "L4" Košice (Willam)

4. miesto - drezúra "S2" Košice (Willam)

3. miesto - drezúra "L-DD" Orava-leto (Willam)

2. miesto - drezúra "S-LP4" Orava-leto (Willam)

3. miesto - drezúra "LS7" Krškany 1.kolo (Willam)

3. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 3.kolo (Sokrates)

3. miesto - drezúra "Z1" Krškany 3.kolo (Sokrates)

2. miesto - drezúra "LS7" Krškany 3.kolo (Willam)

5. miesto - drezúra "S-JU" Krškany 3.kolo (Willam)

4. miesto - drezúra "L-DJ" Orava-jeseň (Willam)

3. miesto - drezúra "S-LP4" Orava-jeseň (Willam)

4. miesto - drezúra "L1" Košice-jeseň (Willam)

3. miesto - drezúra "S1-M1" Košice-jeseň (Willam)

 

EVKA ŠTEFKOVÁ

4. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 1.kolo (Jerguš)

4. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 2.kolo (Jerguš)

2. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 2.kolo (Jerguš)

4. miesto - drezúra "Z-DUB" Krškany 2.kolo (Jerguš)

3. miesto (deti) - drezúra "Z-DUB" Krškany 2.kolo (Jerguš)

3. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 3.kolo (Jerguš)

2. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 3.kolo (Jerguš)

9. miesto - drezúra "Z1" Krškany 3.kolo (Jerguš)

6. miesto (deti) - drezúra "Z1" Krškany 3.kolo (Jerguš)

8. miesto - drezúra "Z-A5" Kynek (Jerguš)

 

MAŤA ANDRIKOVICSOVÁ

4. miesto - drezúra "L1" Nová Baňa (Vaya Con Dios)

7. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 1. kolo (Vaya Con Dios)

4. miesto - drezúra "LS7" Krškany 1.kolo (Vaya Con Dios)

4. miesto - drezúra "L-DD" Krškany 2.kolo (Vaya Con Dios)

3. miesto - drezúra "LS5" Krškany 2.kolo (Vaya Con Dios)

7. miesto - skoky "ZM 90" Topoľčianky (Vaya Con Dios)

8. miesto - skoky "ZM 100" Topoľčianky (Vaya Con Dios)

6. miesto - drezúra "L-DD" Krškany 3.kolo (Vaya Con Dios)

3. miesto - drezúra "LS7" Krškany 3.kolo (Vaya Con Dios)

2. miesto - Národný drezúrny pohár - starší juniori (Vaya Con Dios)

6. miesto - drezúra "Z1" Kynek (Vaya Con Dios)

6. miesto - drezúra "L1" Kynek (Vaya Con Dios)

 

TAMARKA PROCHYROVÁ

6. miesto - drezúra "Z1" Orava (Hugo)

2. miesto (deti) - drezúra "Z1" Orava (Hugo)

8. miesto - drezúra "Z-DUA" Orava (Hugo)

3. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Orava (Hugo)

5. miesto (deti) - drezúra "Z4" Krškany 1.kolo (Hugo)

7. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 1.kolo (Hugo)

8. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 2.kolo (Hugo)

4. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 2.kolo (Hugo)

8. miesto - drezúra "Z-DUB" Krškany 2.kolo (Hugo)

6. miesto (deti) - drezúra "Z-DUB" Krškany 2.kolo (Hugoš)

7. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 3.kolo (Hugo)

3. miesto (deti) - drezúra "Z-DUA" Krškany 3.kolo (Hugo)

8. miesto (deti) - drezúra "Z1" Krškany 3.kolo (Hugo)

7. miesto - drezúra "Z-A5" Kynek (Hugo)

 

ANDREA NOVÁKOVÁ

7. miesto - drezúra "Z1" Nová Baňa (Palatina)

6. miesto - drezúra "Z4" Krškany 1. kolo (Palatina)

7. miesto - drezúra "Z-DUA" Krškany 2. kolo (Palatina)

7. miesto - drezúra "Z-DUB" Krškany 2. kolo (Palatina)

 

TAMARKA TRUBAČOVÁ

2. miesto - drezúra "LS5" Krškany 2.kolo (G-Star)

 

 

DREZÚRNY JAZDEC ROKA V SR

 

Kategória DETI

7. miesto - Linda Kilíková (Liberta)

16. miesto - Evka Štefková (Jerguš)

19. miesto - Tami Prochyrová (Hugo)

z celkového počtu 27 dvojíc

 

Kategória JUNIORI

8. miesto - Sabinka Martináková (Flamenco)

11. miesto - Maťa Andrikovicsová (Vaya Con Dios)

21. miesto - Tami Trubačová (G-Star)

z celkového počtu 35 dvojíc

 

Kategória SENIORI

12. miesto - Peter Pošvanc (Enimo)

19. miesto - Barbora Smreková (Sokrates, Willam)

28. miesto - Kami Kopálová (Flamenco,Thenesee)

z celkového počtu 60 dvojíc

 

DREZÚRNY KÔŇ ROKA V SR

 

Kategória Kôň roka

13. miesto - Enimo

19. miesto - Willam

20. miesto - Flamenco

38. miesto - Liberta

46. miesto - Vaya Con Dios

82. miesto - G-Star

82. miesto - Jerguš

91. miesto - Hugo

111. miesto - Sokrates

127. miesto - Thenesee

z celkového počtu 135 koní

 

   

Š 2009 Merci Cheval | Designed by ChovanovaA